тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

No More Woof: унікальний пристрій, здатний перекласти собачий гавкіт на людську мову

За даними соцопитування, більшість власників собак віддали б багато за те, щоб навчитися розуміти свого домашнього вихованця. І, нарешті, це стало можливим. Шведська науково-дослідна лабораторія «Nordic Society for Invention and Discovery» створила 2 «перекладача» з собачої мови, які виглядають як суміш навушників і автомобільної гарнітури...

 

 

Розробки унікального пристрою почалися ще в грудні 2013 року. Тоді ж компанія почала збір коштів на виробництво перекладача. Необхідні 10 тисяч доларів вчені зібрали менше, ніж за місяць, замість планованих 75 днів. Успішність проекту обумовлювався кількома факторами: відносною дешевизною готової продукції і безумовної оригінальності товару.

Перекладач отримав назву «No More Woof». Суть пристрою полягала в скануванні мозкової активності собаки, яка переносилася на електроенцефалограму і трансформувалася вбудованим міні-пк звичайну людську мову. За словами вчених, весь гавкіт собаки перевести не вдалося, але вловити настрій домашнього вихованця - цілком. «No More Woof» може визначити, коли собака голодна або чимось схвильована, розповісти господареві про те, що пес хоче спати або гуляти. Всього було розроблено 2 варіанти перекладача. Спрощена модель коштує 65 доларів і розпізнає 2-3 емоції вихованця. Більш складна версія оцінюється в 300 доларів і може «перевести» від 4 до 10 бажань собаки.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com