тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Колекція меблів Robber Baron від студії Studio Job

 

Неймовірна колекція меблів Robber Baron розроблена в 2006 році для дизайнерських бюро консультацій та послуг Moss. Талановиті дизайнери з голландської компанії Studio Job створили п'ять предметів з бронзи, що імітують всесвітньо відомі пам'ятки, що виражають собою міць, багатство і корупцію.

Стіл від Studio Job (фото зверху) являє собою промислову фабрику і будівля лондонській електростанції Баттерсі, що виробляють в атмосферу клуби позолоченого диму, які і служать стільницею.

 

 

Сейф Robber Baron для ювелірних прикрас виконаний за мотивами середньовічної іграшки "Джек в коробці". Для того щоб відкрити замок, не потрібно набирати складний код, досить повернути ніс клоуна який і є ключем сейфа.

 

 

Торшер представляє три безсмертних архітектурних творіння - Парфенон, Базилік Святого Петра і Емпайр Стейт Білдінг. Якщо запалити світильник - торшер, то сотні дрібних віконець загоряться, символізуючи "місто, яке ніколи не спить".

 

 

Шикарний золотий комод має полірований бронзовий корпус. Величезна дірка з позолоченим рельєфом нагадує кратер від вибуху бомби.

 

 

Камінний годинник з колекції Robber Baron нагадує Лондонський Біг-Бен, а навколо нього проходить залізниця. Стильний котедж є додатковим елементом декору, що символізує дім мрії кожного поважаючого себе англійця.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com