тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Jellyfish: оригінальний особняк з басейном на даху

Особняк Jellyfish, спроектований студією Wiel Arets Architects, розташований у місті Марбелья, Іспанія. Він має дуже незвичайну форму, обумовлену близьким розташуванням сусідніх будинків, що закривають вид на Середземне море. Архітектори вирішили спроектувати басейн на самій вершині будівлі, подарувавши мешканцям можливість насолоджуватися прекрасною панорамою моря під час відпочинку...

 

Потрапити до басейну можна по одних з двох сходів, короткими зовнішньої ізольованої від основної частини будинку, та довгими внутрішньої, що петляє через усі чотири поверхи особняка. Конструкція басейну на даху будинку є його самою значною частиною. Піднесена на 9 метрів, вона важить майже 60,000 кілограм.

Басейн виконаний без бортів і відрізняється скляним дном, через яке можна спостерігати за плаваючими дітьми, наприклад, перебуваючи на кухні. Більш того, з вітальні передбачений вихід на терасу, приховану під навісом, утвореним дахом.

В будинку спроектовані 5 спалень, дві з них - гостьові, розташовані на нижньому рівні з виходом на окрему терасу. Серед особливостей проекту також слід виділити наявність сауни, парові лазні та харчового службового ліфта, дозволяє передавати їжу і напої з кухні на будь-який з поверхів будинку, включаючи терасу на даху.


 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com