тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Наклейки на ноги зможуть замінити взуття

Кожному зрозуміло, що сильно масивні або важкі кросівки не просто суттєво ускладнять тренування, але і можуть негативно позначатися на результатах. Недавній реліз компанії Nike Free Flyknit, наприклад, майже повторює форму шкарпеток, щоб забезпечити підтримку стопи, і максимально наблизити спортивний біг до бігу босоніж...

 

 

Дизайнер Фрік Северс з Голландії захотіла зробити крок ще далі і в принципі відмовитися від звичної форми кросівок, залишивши замість взуття наклейки на стопи. Ці наклейки не просто забезпечать підтримку стопи при фізичних навантаженнях, не обтяжуючи її, але і допоможуть спортсменам уникнути травм.

Ось що говорить з цього приводу сам Фрік Северс: «Заняття бсоніж мають багато плюсів: поліпшений контроль над рухом і відчуттям у стопі, прямий контакт з поверхнею і розвиток стопи. Так спортсмени відчувають себе впевненіше і весь час контролюють свої рухи. Але з-за того, що нога має властивість ковзати і подворачиваться, є ризик отримати травму. Стікери на стопу виправляють цей недолік».

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com