тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Будинок-НЛО UFOgel у Австрії

В нашому розуміння дача, як правило, асоціюється з роботою на присадибній ділянці і з усіма пов'язаними з цим труднощами. Взагалі ж, якщо у міської людини є будиночок у передмісті, то він явно не призначається для важкої праці, а служить місцем приємного відпочинку далеко від галасливого міста...

 

 

Невеликий дачний будиночок під назвою UFOgel розташовується в передмісті міста Лінц, Австрія. Він має площу 45 м2 і навіть якщо не звертати увагу на його назву, дуже схожий на якесь НЛО, що приземлилось в тутешніх горах.

UFOgel має світле, зроблене з деревини модрини внутрішнє оформлення, яке виглядає так само незвично, як зовнішня частина будівлі. Тут є вітальня, кілька відкритих спальних кімнат, невелика кухня, душ і туалет. Мінімум меблів: крісла, матраци, подушки а будинок призначений виключно для відпочинку і ніяк не розташовує до зайвих рухів.

Однією з родзинок будинку-НЛО є його великі панорамні вікна. Вони дають дому відмінне денне освітлення і дозволяють милуватися гарними краєвидами навколишнього його гірській місцевості.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com