тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Джипні - філіппінська маршрутка

Немає сумніву в тому, що американські військові були досить хитрозроблені товариші, адже навіть покидаючи територію Філіппін після війни, примудрилися робити гроші з списаної техніки, продаючи філіппінцям колишні у вживанні військові джипи по 200 доларів за штуку, які з часом перетворились у "джипні" - унікальну субкультуру громадського транспорту у цій країні...

 

 

Це більше ніж просто "маршрутка" на Філіппінах, це, безумовно, один із символів країни. Сьогодні я розповім і покажу філіппінські маршрутки, а також покажу скільки філіппінців поміщається в триколісному мотоциклі-таксі.

А все починалося ось з цього джипа "Willys & Ford". Змінювалася зовнішня обшивка, добудовувався дах, щось там перемайстровувалось у ходовій частині і т.д...

 

 

Сучасні джипни (точніше компоненти для старих армійських шасі) виробляються на безлічі великих і маленьких фабрик по всій країні. Філіппіни зараз неможливо уявити без такої речі, як  джипні, ця унікальна туристична екзотика зустрічає вас прямо в аеропорту, і стикаєтесь ви з нею на протязі всього свого перебування у Манілі і її околицях. Зазвичай обслуговують джипні дві людини - власне сам водій і кондуктор-зазивала.

До речі, дуже затратний і брудний транспорт, у газеті "Метро Маніла" екологи опублікували тест, в якому говориться, що споживання бензину у 16-ти місцевого джипні відповідає автобусу на 54 місця з кондиціонером. Хоча, втім, поняття "екологія" і Манила не сумісні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com