тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фотоапарат, який не дозволить загубитися в незнайомій місцевості

 

Під час подорожі у незнайоме місто, а особливо за кордон, часто виникають труднощі, пов'язані з незнанням місцевості. Як раз для того, щоб ніщо не відволікало від прекрасних видів, а руки не займали незліченна безліч девайсів придуманий фотоапарат Travelling Companion Panorama Camera...

 

У ньому зібрано широкий набір цифрових можливостей: GPS, камера, телефон і багато інші функціональні технології. Вирушаючи в поїздку непогано подбати про те, щоб в наявності були: атлас, мобільний телефон (добре якщо з підтримкою GPS навігації), фотоапарат і безліч інших важливих предметів. Але такий великий набір просто заважає насолоджуватися самим фактом подорожі.

Спеціально для того, щоб розвантажити туристів китайський дизайнер Han Li придумав інноваційний фотоапарат. Широкий прозорий сенсорний екран його дозволяє відстежувати шлях прямування, моментально отримуючи додаткову інформацію про незнайомих дільницях міста і можливості маневру на маршруті. Але при всьому при цьому, Travelling Companion Panorama Camera залишається звичайним фотоапаратом, досить зручним у використанні, який приємно узяти з собою в дальню поїздку, забувши про купу інших гаджетів для мандрівників.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com