тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Даутцен Крез: найкраща фігура Нідерландів

23 січня виповнюється 29 років нідерландській супермоделі Даутцен Крез. Добірка її фотографій з показів білизни, мабуть, як жодна інша, допоможе гідно оцінити її фігуру і зрозуміти нарешті, чому дівчина стала настільки високооплачуваною зіркою подіуму...

 

 

Вже в 2005 році, у 20 років, Даутцен була обрана кращою моделлю Vogue. А в 2007-му Vogue представив її як одну з найперспективніших представниць нового покоління супермоделей.

Даутцен Крез - єдина з відомих моделей, яка прийшла в модельний бізнес буквально з вулиці. Зазвичай дівчат спеціально шукають скаути агентств. Даутцен послала свої знімки в модельне агентство самостійно після закінчення вищої школи. Вона просто хотіла заробити на належних у таких випадках "преміальних". Проте краса дівчини була оцінена по достоїнству, навіть незважаючи на неякісні знімки.

Насправді, Крез не зовсім нідерландка. Вона належить до нідерландському етнічної меншини - фризів. Про це говорить і її нестандартне ім'я. Воно не зустрічається за межами Фрісландії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com