тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Якщо нема сумки Lonsdale...

... то можна не гіршу оригінальну стильну сумочку зробити власноруч, причому з підручних матеріалів. Ось, наприклад, компанія Ecoist розробила серію дивовижних жіночих сумок з цукеркових фантиків, чому би самому не спробувати створити щось подібне?..

 

 

 

Цікаво що компанія виготовляє еко сумки з газет,журналів, листівок, обгорток які не пішли в продаж з яких-небудь причин. Таким чином компанія вирішує відразу кілька проблем: знаходить застосування невикористаним фантикам, газетам, журналам, обгортками іншого,а також пропагує використання екологічно чистих матеріалів у фешн індустрії, ну і звичайно ж пропонує модницям виключно ексклюзивний аксесуар.

Сумки нагадують маленькі кошики, сплетені з різнокольорових смужок, зручні і звичайно ж ексклюзивны. Асортимент еко-сумок вражає уяву, так як є з чим експериментувати!

Фірма Econti пропонує кілька модних ліній сумок: Confetti-це строкаті, яскраві, різнокольорові сумки з цукеркових фантиків, Newspaper-моделі з газетного паперу, Coca-cola-з етикеток з-під пляшок коли, Luna Bar-з етикеток содової. І у кожної свій індивідуальний стиль і техніка плетіння, цікаво тільки одне: що буде сумкою з газетного паперу, якщо її власниця потрапить під зливу???


 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com