тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Екскурсія до найбільшої будівлі у світі

Раніше я вже писам про найбільшу за площею на планеті будівлю (не плутати з найвищим хмарочосом), бізнес-центр, що минулої осені відкрили у Ченду, столиці провінції Сичуань в Китаї. Під катом відео, що демонструє фантастичні розміри цього архітектурного чуда...

 

 

Називається цей набільший будинок New Cеntury Glоbal Cеnter (Глобальний Центр Нового Століття) має корисну внутрішню площу - 1.7 мільйона м2., тим самим перевершує нинішнього рекордсмена - Термінал 3 в Dubаi Intеrnational Аirport, що був збудований в 2009 році.

Величезний центр, габарити якого складають 500 на 400 метрів, при висоті 100 метрів включає торгову площу, офіси, конференц-зали, університетський комплекс, два комерційних центру, два п'ятизіркових готелі та кінотеатр IMAX, який знаходиться на 18-му поверсі будівлі.

Особливу увагу потрібно приділити штучному пляжу, площа якого 5 тис. м2 з штучними хвилями і водними гірками. Відпочиваючі можуть ніжитися під променями штучного сонця від японського виробника, яке може світити і гріти будівлю 24 години на добу. Для більшої реалістичності на LED-дисплеї розмірами 150x40 м демонструватимуть морські види, а спеціальні установки будуть імітувати легкого бризу. На пляжі одночасно може розміститися до 600 осіб.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com