тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Поліція Дубая патрулює вулиці на Макларен, Феррарі, Бентлі і Феррарі

Виявляється, У Дубаї поліція їздить на найсучасніших і найдорожчих машинах, які тільки можна знайти. Це настільки вражає, що люди на вулицях навіть просять арештувати їх і покатати на машині або фотографують проїжджаючі мимо автомобілі...

 

Останнє державне придбання в автопарк поліцейських автомобілів Дубая - McLaren MP4-12C вартістю $280 000. У складі автопарку є також такі марки, як Lamborghini, Aston Martin, Bentley і Ferrari. Всі машини легко можуть розвинути швидкість понад 300 км/год - обігнати їх практично неможливо.

 

Дорожньо-транспортні пригоди часто стають причиною смерті в ОАЕ: за статистикою, кожні 26 годин під колесами автомобіля гине людина. У більшості випадків смерті трапляються через перевищення водіями швидкості, використання під час їзди мобільних телефонів або зневаги ременями безпеки. Саме тому уряд Дубая надало поліції надшвидкісні автомобілі - так планується відновити порядок на дорогах.

Перш ніж сісти за кермо такого автомобіля, кожен поліцейський повинен пройти спеціальний курс водіння. Майже всі поліцейські обожнюють свої службові автомобілі, а деякі навіть говорять, що хочуть заради них швидше вийти на роботу у вихідні.

Новий McLaren в цьому році отримав звання «Автомобіль року» та «Краща супермашина», він важить стільки ж, скільки невеликий Citroen, але в три рази могутніше. MP4-12C оснащений 3,8-літровим двигуном і здатний розігнатися до швидкості 100 км/год всього за 3,1 секунди. Легкій вазі машина зобов'язана корпусу з вуглецевого волокна - його вага всього 1306 кг порівняно з вагою від 1500 до 1700 кг звичайних машин.

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com