тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вчені з'ясували, у якому віці ми назавжди забуваємо своє дитинство

Більшість дорослих не можуть пригадати події перших років свого життя. Вчені визначили, коли саме дитячі спогади починають згасати і назавжди зникають. Вони з'ясували, що дитяча амнезія - явище, при якому спогади раннього дитинства забуваються, виникає приблизно у віці 7-ми років. Дослідники виявили, що більшість триліток можуть пригадати, що сталося з ними більше року тому, і ці спогади можуть зберігатися до 5-6 років...

 

Однак до 7-ми років ці спогади швидко згасають. Більшість дітей 8 - 9 років можуть згадати лише 35 відсотків досвіду, що стався з ними до 3-х років. Психологи пояснюють, що це відбувається з-за того, що до 7-ми років у дітей ще незріла форма спогадів, так як у них немає почуття часу і місця. У старших дітей події, які вони можуть згадати, вже більше схожі на дорослі за змістом і по тому, як вони формуються.

Крім того, діти швидше забувають, ніж дорослі, їх спогади частіше змінюються, із-за чого вони рідше зберігаються. Це також пояснює, чому у дітей можуть бути дуже ясні спогади подій, але вони можуть забути про них через кілька років.

Професор Патрісія Бауер (Patricia Bauer) з Коледжу мистецтва і науки Еморі вивчила 83 дитини протягом декількох років. Діти почали брати участь у дослідженні у віці 3-х років і обговорювали 6 унікальних подій свого минулого, такі як сімейні поїздки, похід в зоопарк, перший день в школі і дні народження. Другий етап дослідження проходив, коли дітям було між 5-ю і 9-ю роками, коли їх просили обговорити ті ж події і згадати деталі, про які вони раніше пам'ятали. Вчені з'ясували, що між 5-7 роками, кількість спогадів у дітей становило близько 63-72 відсотків. Однак у 8-9 річних дітей кількість інформації впало до 35-36 відсотків.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com