тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

День повноліття в Японії

У січні в Японії проходить Фестиваль повноліття, або Сэйдзин-але хі - свято, яке щороку відзначається у другий понеділок січня. Він присвячений всім громадянам країни, кому в минулому році виповнилося двадцять років...

 

 

В цей день юнаки можуть надіти традиційні накидку хаори і штани хакама або традиційний європейський костюм. Дівчата ж неодмінно повинні бути одягнені в фурісоде - зимовий варіант кімоно. Завершують наряд традиційні тапочки дзорі і маленька сумочка.

Завжди мені подобались їхні кімоно. Але кажуть дуже дороге задоволення. Європейська мода теж класна і більш доступніша, ось нещодавно видання "Vogue" показало фото тут vogue.ua/fashion/trend-yubka-karandash474.html чудових спідничок відомих брендів, теж суперово виглядають!


У кожного досягнувшого повноліття японця повинно залишитися пам'ять про цю чудову подію його портретне фото, тому в цей день працюють усі фотоательє країни.

За традицією Сэйдзин-але хі юші та дівчата відвідують храм, щоб постати перед своїми небесними покровителями в новому вигляді. В кожному місті чи селищі глава місцевої адміністрації призводить сэйдзин сікі - "церемонію дорослих людей". Молоде покоління вітають місцеві знаменитості - бізнесмени, актори, спортсмени - і обдаровують сувенірами.

Пройшовши церемонію Сэйдзин-але хі, 20-літні японці стають повноцінними членами суспільства: вони виходять з-під батьківської опіки і несуть повну відповідальність перед законом, на них поширюється трудове законодавство, вони отримують право брати участь у виборах, проводити фінансові операції, а також купувати і вживати алкогольні напої і тютюнові вироби. Тому не дивно, що головні герої свята воліють у цей день відірватися на вечірці, і батькам нерідко доводиться розвозити своїх чад по домівках мертвецьки п'яними.


 

 

 

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com