тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Chevrolet показала гоночний Corvette C7.R

Підрозділ Chevrolet корпорації General Motors на домашньому автосалоні в Детройті розсекретила гоночну версію суперкара Corvette нового покоління, яка отримала назву C7.R. Дебют моделі в змаганнях відбудеться в кінці січня на добовому марафоні Rolex 24 на автодромі у Дайтоні...

 

 

Надалі модель планують виставити на ряд гонок на витривалість, в тому числі на 24-годинний марафон Ле-Мана. Гоночний суперкар побудований на базі трекової версії «Корвета» - Z06 - і ділить з нею алюмінієву раму. При виготовленні гоночної модифікації Chevrolet використовувала ряд сучасних технологій, зокрема, лазерне зварювання.

Автовиробник зазначив, що шасі новинки на 40 % жорсткіше в порівнянні з попередником, іменованим C6.R. Гоночний «Корвет» оснастили двигуном з прямим уприскуванням, який, аналогічний тому, що стоїть на Z06. Об'єм двигуна становить 5,5 л, це регламентується правилами перегонів. Агрегат з безпосереднім уприскуванням на гоночній машині Chevrolet подібного класу буде використовуватися вперше з 2009 року. Таке рішення дозволить поліпшити паливну економічність на 3 %, що тим не менше не зменшить безперебійність роботи мотрору. Зрештою, навіть якщо і трапиться якась прикрість в дорозі, на сайті Puksiir 24 години на добу вас завжди буде чекати евакуатор.

Corvette C7.R також отримав ряд деталей, які дозволяють поліпшити аеродинамічні властивості моделі та оптимізувати процес охолодження деяких вузлів. Мова йде, зокрема, про спіліттер на передньому бампері, форму порогів, велике антикрило на кришці багажника, вентиляційний отвір на капоті, а також про прорізи в передніх і задніх крилах, які полегшують подачу повітря до гальмових механізмів. Corvette Z06 також дебютував на автосалоні в Детройті. Ця версія стала найпотужнішим «Корветом» в історії марки. Вона оснащена 6,2-літровою «вісімкою» з механічним нагнітачем Eaton, розвиває 625 к.с. і 861 Н·м крутного моменту.


 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com