тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Неділя чоловічої моди в Мілані

Тиждень чоловічої моди в Мілані традиційно приваблює не менше уваги, ніж жіночої, а можливо навіть і більшу. Колекції тут показують такі легенди італійської модної сцени як Versace, Prada, Salvatore Ferragamo, Giorgio Armani, Dolce&Gabbana. Вашій увазі найцікавіше шоу перших двох днів.

 

 

Найбільшу увагу на цьогорічному показі привернув легендарний бренд Dolce&Gabbana. Особливість останніх колекцій цього італійського дуету дизайнерів моди в тому, що кожен раз вони обирають одну добре впізнавану тему і максимально повно використовують її. Для нової колекції вони обрали тематику середньовічного лицарства, представивши публіці свою інтерпретацію їхніх панцирів, шоломів і кольчуг.

В один голос Домініко Дольче і Стефано Габбана стверджують, що не дивляться популярний зараз серіал "Гра престолів", а причиною вибору цієї теми стала плутанина, яка зараз панує в світі. Дизайнерам вона нагадала саме про Середньовіччя, коли різниця в доходах між бідними і багатими ставала все більше, а світ лихоманить від постійних воєн. Щоб краще відобразити той смутний час, дует активно використовував зображення нормандських королів і архітектури готичних соборів на об'ємних свитшотах, голови манекенників були прикрашені коронами, а вовняні головні убори нагадували монолітні шоломи.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com