тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Крісло-катапульта "Торнадо" зі списаного винищувача

Меблі, стилізована під автомобілі вже давно не новина. Сьогодні дизайнери дивують клієнтів продукцією на авіаційну тематику. Це може бути стіл з крилами, ліжко, що нагадує вертоліт або навіть крісло-катапульта. Про останню модель хочеться поговорити більш детально...

 

Придумала і випустила оригінальне крісло компанія «Hangar 54», яка спеціалізується саме на виробництві авіаційних меблів і аксесуарів. Модель отримала назву «Торнадо» в честь списаного винищувача, з якого і були запозичені крісла. Старі льотні "сідушки" були перетягнуті в високоякісну шкіру, відполірована і поставлені на стильну стійку барну ніжку. Тобто відтепер будь-хто може відчути себе капітаном справжньої бойовою льотної машини, настільки вражаюче виглядає крісло «Торнадо».

Хоча на даний момент випущено всього 3 крісла-катапульти, але керівники компанії «Hangar 54» запевняють, що із задоволенням зроблять аналогічні меблі під замовлення будь-яких кольорів і конструктивних особливостей на вибір.

До речі, літаки давно потрапили в поле зору дизайнерів. Приміром, з частин Boeing 747-200 був навіть побудований на каліфорнійському узбережжі повноцінний будинок, про який свого часу я вже писав статтю.


 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com