тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Еко-Парк. Особняк на крутому схилі

Маючи у власності невелику ділянку на пустирі в Еко-Парку, Лос-Анджелес, з дуже крутим ухилом вниз, замовники звернулися до архітектурної студії Anonymous Architects, щоб ті побудували тут сучасний будинок з наявністю двох місць для паркування (що обов'язково за нормами району). Архітектори не розгубилися і зробили все найкращим чином!..

 

Зважаючи складного рельєфу будинок здається перевернутим знизу вгору: на даху знаходиться парковка із заїздом з вулиці, а житловий блок - в «гаражі». Відмітка плоского даху збігається з відміткою дороги, при цьому заїзд виконаний у вигляді містка; вхід в будинок організований по сходах вниз. З боку укосу, де будівля підтримується бетонними опорами, знаходиться чудова оглядова площадка з безперешкодним видом на гори Сан-Габріель.

Конструкція виглядає досить ризикованою, особливо при можливі зсуви і землетрусах, але архітектори запевняють у повній безпеці мешканців. Інтер'єр же оселі сяє білизною - від кухні до спальні все виконано у невинно білому кольорі. Доповнюють незвичайність будинку квадратні вікна у вигляді труб на стелі.

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com