тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Теплові карти емоційного стану людини

Група фахівців в області біоінженерії з Університету Аалто (Фінляндія) провела дослідження за участю 700 волонтерів з Швеції, Фінляндії і Тайваню. В результаті цього дослідження була складена серія карт зміни чутливості організму, в залежності від емоцій, які в даний момент відчуває людина...

 

 

 

Учасникам показували різні відео і картинки, які повинні були викликати певні емоційні відгуки, після чого визначали підвищення, чи пониження активності в різних ділянках тіла за допомогою тепловізора. В кінцевому підсумку вийшли карти, які демонструють, які зони людського організму відгукуються на певні емоції підвищенням/зниженням активності.

Як можна помітити, найменшу активність області голови пробуджують у нас смуток, спокій і депресія. Такі спонукаючі до дій емоції, як любов, злість, щастя або гординя “активізують” руки, а область грудей пов'язана з більшістю емоцій - крім спокою і депресії.

Ось така получилась теплова карта емоційних станів. Теплі кольори (червоні і жовті) - це зони підвищеної чутливості. Сині і чорні ділянки, навпаки, означають зниження чутливості.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com