тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Рідкісний психічний розлад: жінка з 15-ю різними особистостями

Британка Кімі Сендс (Kimi Sands) страждає від рідкісного розладу, званого диссоціативний розлад ідентичності або просто роздвоєння особистості. Як розповідає 23-річна жінка, в її тілі вживаються 15 різних особистостей, кожна з яких може в будь-який час розпочати домінувати...

 

 

 

У фільмах, що люди, які страждають від роздвоєння особистості, часто зображуються як небезпечні злочинці або серійні вбивці. Але ні одна з особистостей Кімі не змушує її робити щось неналежне. Проте їй доводиться купувати різдвяні подарунки всім 15-ти особистостей, кожна з яких належить до різних вікових групах.

Серед її особистостей є: 22-річний японський шеф-кухар Сато, 17-річна фанатка фітнеса Фіона, а також 4-х річні близнюки Джек і Сафер, 23-річний чоловік Еши з Йоркшира і 15-річний бісексуал Теодор. Різні особистості почали з'являтися у молодої жінки у віці 3-х років, але їй поставили діагноз у 12 років. Кожна особистість може володіти жінкою протягом декількох хвилин або днів і вести себе зовсім по-різному.

Молодий чоловік жінки Кріс Лі (Chris Lee) допомагає їй купувати подарунки на Різдво всім її особистостям. Кімі також купує одяг різних стилів, щоб задовольнити смакам її чоловіків і жінок, і враховує особливе харчування кожного, так як деякі з особистостей вегетаріанці або просто вибагливі в їжі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com