тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

iPhone 5s зможе читати людські емоції

Щоб новий флагман iPhоne 5s, який в два рази популярнішою свого пластикового брата, міг читати емоції свого користувача, йому не вистачає тільки деякі досить дешевих компонентів. Про це на проведеній GigaOM конференції Mobilize повідомив 17 жовтня 2013 року виконавчий директор Frеescale Sеmiconductor по глобальній стратегії та бізнес-розробкам Кайван Карімі...

 

Повідомлення грунтується на дослідженнях, які проводилися Frеescale Sеmiconductor. Для того, щоб новий флагманський смартфон Аpple iphone 5s зміг зчитувати емоції свого користувача, можна просто додати датчиків на 50 центів США. В даний час, за опублікованими ресурсом GigaOM даними, новий і самий потужний з «еппловських» телефонів вже має співпроцесор, до складу якого входять сенсори загальною ціною в три долари США, яким дечого не вистачає для читання людського настрою.

Все це, за словами Карімі, свідчить про зміну емоційного стану користувача. Це означає, що компанії зможуть відстежити емоції людей через їх пристрої». На даний момент ця можливість коштує близько трьох доларів 50 центів з розрахунку на один телефон, природно.

 


Шанувальникам «яблучних» гаджетів рекомендую сайт proapple.com.ua, де ви знайдете найсвіжіші новини, описи програм, ігор для iphone, і ipad.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com