тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Унікальний нависний міст Hovenring

Міст, розташований в голландському місті Ейндховен, унікальний і неповторний. Аналога в світі просто не існує. Цей вантовий кругової міст, використовує всього одну опору, розташовану в центрі його окружності. Причому, висота опори становить 70 метрів, а діаметр самого мосту Hovenring - 72 метри...

 

 

Він призначений для пересування виключно велосипедистів і пішоходів. Схожий на літаючу тарілку, металевий міст нависає над перетином доріг Heerbaan/Meerenakkerweg. До 70метровому пілону прикріплені 24 сталевих каната діаметром 50мм, які підтримують кругову конструкцію, в якій використано близько 1000 тонн сталі. Вартість моста склала 6,3 млн євро.

Ширина пішохідної частини 5м. Ванти до пілону кріпляться в двох рівнях. Вони кріпляться з внутрішньої сторони прогонової будови, там, де воно з'єднується з круговим противагою. Таким чином, запобігається кручення всередині прольоту. У конструкціях прогонової будови і противаги є бетонні включення, що забезпечують стабільність.

Однією з основних задач при проектуванні було територіальне об'єднання. Існуюча інфраструктура та будівлі обмежували у встановлених межах під'їзні шляхи до мосту, тому було прийнято рішення опустити рівень перехрестя нижче на 1 - 1,5м, який дозволив зробити досить зручні підходи для пішоходів і велосипедистів. В процесі проектування і будівництва пропонувалося вирішити безліч технічних проблем. Серед них, стандартний шлях кріплення кабелів до пілону, який був не достатній, для цього довелося б зайняти частину обсягу вершини пілона, чого вони робити не хотіли. З цієї причини, було розроблено своє індивідуальне рішення. Це стосується і застосування М-подібних опор, що підтримують проліт мосту. До речі, міст Hovenring є фіналістом голландської премії дизайну (Dutch Design Award).


 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com