тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Будинок догори ногами. Штаб-квартира компанії Strabag в Братиславі

В більшості випадків для того, щоб помилуватися оригінальними витворами сучасного мистецтва, необхідно піти в музей, на виставку під відкритим небом, тощо. Але часто їх можна побачити і в інших місцях. Причому, в досить великому скупченні. Приміром, у словацькій штаб-квартирі компанії Strabag в Братиславі, яка є не тільки офісом, але своєрідним музеєм...

 

 

Керівництво будівельної компанії Strabag, виявляється, має велику тягу до сучасного мистецтва, в тому числі, до його колекціонування. І пристрасть ця вилилася в те, що в кожному офісі цієї фірми зібрано досить велику кількість робіт різних авторів - як популярних, так і початківців. А тому, продумуючи проект штаб-квартири компанії в Словаччині, керівництво Strabag прийняло рішення перетворити нову будівлю не тільки в офіс, але і в музей. А за реалізацію цієї ідеї взялася німецька архітектурна студія MHM Architects.

Сама будівля Strabag в Братиславі має досить ультрасучасні, модерні форми. І, як і слід було того очікувати, спорудження це максимально енергоефективно. Воно використовує сонячну та вітряну енергію, геотермальну систему опалення, природне освітлення і кондиціонування. Ну а фішкою цієї буівлі є, звичайно ж, перевернута "верх ногами" імпровізована хатинка на даху офісу. Очевидно, такою інсталяцією у фірмі хотіли сказати :" ми будуємо все, будь-де і у будь-якому вигляді"

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com