тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Виверження Синабунга. Новий рік з новими силами

Індонезійський вулкан Сінабунг, активність якого значно зросла протягом останніх місяців, знов віджив і тримає у постійному страху місцевих жителів...

 

січня відбулося тридцять попелястих викидів, що змусили покинути свої будинки понад 20 тисяч жителів острова Суматра. Крім вивержених колон вулканічного попелу висотою до 4 тисяч метрів, з жерла гори Сінабунг на цей раз злилися також великі потоки лави, повідомив прес-секретар Національного управління з ліквідації наслідків стихійних лих, повідомляють місцеві ЗМІ.

«Вулкан „виплюнув“ близько 60 струменів гарячої лави в південно-східній частині кратера», - уточнив представник управління. Це вилив лави є найбільш масштабним, з тих, які були зафіксовані за останні місяці. За наказом влади проводиться термінова евакуація населення на території в радіусі п'яти кілометрів від вулкана. Наразі розглядається питання про розширення радіусу евакуаційної зони. Число людей, що втекли від вируючого лавою вулкана з початку його вивержень у вересні 2013 року, зросла до 20 331.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com