тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Будинок-печера Flintstones Style House

Dick Clark був відомий в США як бізнесмен, продюсер і ведучий кількох теле і радіопрограм. До самої своєї смерті в квітні 2012 року, 82-річний шоумен залишався любячим і шанованим глядачами, які за неймовірну бадьорість і моложавість його прозвали «найстарішим підлітком Америки». В кінці 2011 року, пережив інсульт і страждаючи на діабет другого ступеня, Dick Clark вирішив виставити на продаж свій незвичайний будинок, більше схожий на будинок-печеру, ніж на заміський котедж...

 

 

З його вікон відкривається грандіозна панорама на Тихий океан, Нормандські острови, гірський хребет Boney Mountains, долину Серрано, і, звичайно, Лос-Анджелес. І розташований він на 9 га. землі в районі Малібу. Будинок був спроектований і побудований у стилі житла персонажів мультфільму Флінстоуни. Власне через таку подібність він і отримав свою назву Flintstones Style House.

З фасаду Flintstones Style House виглядає так, немов його витесали з цільного шматка каменю, невміло прорубавши в ньому нерівні віконні і дверні прорізи. Причому, асиметричність і кривизна переважають і у внутрішньому дизайні будинку. Низькі скошені стелі, величезні балки, всілякі ніші та виступи створюють дійсно печерний інтер'єр. От тільки замість каменю, стіни Flintstones Style House декоровані глиняною побілкою. Завдяки цьому будинок виглядає досить світлим і цільним у своєму дизайні, так як всі кімнати оформлені в одному єдиному стилі.

Меблі в неординарному особняку Dick Clark-а, такі ж незвичайні, як і його інтер'єр. Вся вона підібрано з бездоганним смаком і виготовлена на замовлення спеціально для Flintstones Style House. Плетені стільці, кам'яні і скляні столики і кам'яні тумбочки ідеально поєднуються з первісною архітектурою будинку. Однак, найбільше стиль кам'яного століття проявляється в оформленні двох ванних і невеликої кухні, де всі меблі і сантехніка є частиною великих кам'яних брил.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com