тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайний лондонський хмарочос плавить машини і розігріває ланчі

Міський ландшафт Лондона не так давно поповнився величезним хмарочосом, який отримав прізвисько «Рація» за свою унікальну форму - при видаленні від фундаменту ширина будівлі зростає. Але в останні дні популярність цього будовою почала приносити не його незвичайна форма, а здатність фокусувати величезну кількість сонячного світла на сусідній з ним вулиці, що вже мало ряд неприємних наслідків...

 

 

 

Одне з них зачепило авто Мартін Ліндсі, який поставив свій «ягуар» на вулиці Істчіп, а через кілька годин виявилося, що дах його авто, а також зовнішні дзеркала були серйозно покоробились. Емблема знаменитої марки авто так і зовсім розплавилася.

За словами Мартіна Ліндсі, він довго не вірив у те, що його машину понівечило сонячне світло. Але власники висотки принесли йому свої вибачення і пообіцяли повністю покрити витрати на ремонт автомобіля. У результаті відновлення авто обійшлося в 946 фунтів стерлінгів. Як відзначають фахівці, швидше за все, машина постраждала через незвичайний дизайн хмарочоса - увігнута форма з безліччю дзеркальних вікон. У певний час будівля фокусує відбиті сонячні промені на вулицю. Розслідування явища поки що триває, на цей період міські власті закрили три паркувальних зони поблизу багатоповерхівки.

Цікаво, що деякі офісні працівники вже обізнані про цей цікавий ефект і використовують його для того, щоб підігрівати свої обіди. Ось таким чином «промінь смерті» від лондонського хмарочоса розплавляє машини і розігріває ланчі.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com