тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чоловікам потрібно 8,2 секунди, щоб закохатися з першого погляду

Як ви вважаєте, скільки потрібно часу, щоб закохатися з першого погляду? На думку дослідників американського журналу, що займається дослідженням моделей сексуальної поведінки, на це буде потрібно менше 10 секунд. Вчені після проведення спеціальних експериментів стверджують, що чоловікам досить 8,2 секунди для того, щоб по вуха закохатися...

 

 

Вони кажуть, що чим більш тривалим поглядом чоловік дивиться на жінку в перші секунди, тим більше він в ній зацікавлений. Для досліджень вчені використовували приховані камери, які таємно стежили за рухами очей 115 студентів під час їхньої розмови з підставними особами, яких зображали актори і актриси. Так, було виявлено, що в очі тим актрисам, яких чоловіки вважали красивими і привабливими, вони дивилися в середньому 8,2 секунди. На тих же, хто їм не подобався, вони не зупиняли свого погляду більш ніж на 4,5 секунди.

Дослідники вважають, що чоловіки використовують тривалий зоровий контакт для вибору підходящого партнера в якості матері їх майбутніх дітей. Тим не менш, всі результати, отримані в результаті досліджень, застосовні лише до чоловічої статі, так як жінки затримують погляд однаково довго і на чоловіках, які їм симпатичні, і на тих, хто їм абсолютно не цікавий.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com