тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Колекція обпалених меблів від Ярослава Галанта

Хто б міг подумати, що обгорілі меблі можуть виглядати так неперевершено шикарно і коштовно. Колекція "Born 2B Burn" меблів Ярослава Галанта легко може це підтвердити. Український дизайнер створює свої творіння при температурі 1000 градусів, у це важко навіть повірити! В чому ж суть такої оригінальної технології?..

 

 

Справа у тому, що завдяки запатентованій технології при випалюванні зовсім не страждають внутрішні шари деревини, а на зовнішньому шарі утворюються дивовижні візерунки. Після випалу деревина охолоджується 30-60 хвилин, а потім просочується унікальним складом, який допомагає зафіксувати молекулярну решітку деревини. Колір і фактура готового виробу залежить від концентрації і тривалості термічного впливу. Процес кристалізації триває в середньому до місяця при мінімальній вологості і температурі близько 60 градусів. Після чого виріб покривається лаком.

Як процес, так і кінцевий результат просто не можуть не викликати захоплення і нестерпне бажання мати у своєму домі таке фантастичне крісло, стіл, чи комод. Хоча не кожен може собі дозволити придбати ці оригінальні меблі, так як ціна на найпростіший виріб стартує з позначки в тисячу доларів. Дизайнер Ярослав Галант для своєї творчості обрав стиль бароко, хоча не відмовляє собі в задоволенні створити якийсь витончений сучасний предмет в цій техніці.


 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com