тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Королівська Toyota 14-го покоління

Японська автомобільна корпорація Toyota оновила свій седан класу люкс Toyota Crown, що вперше з'явився в 1955 році. Нове покоління Toyota Crown Majesta комплектується V-подібним 6-циліндровим двигуном марки 2GR-FXE об'ємом 3,5 л з системою безпосереднього вприскування палива D-4S. Максимальна потужність мотора становить 292 к.с., а максимальний крутний момент дорівнює 354 Н·м. Але це ще не все...

 

 

Toyota Crown Majesta стала гібридним автомобілем! І тепер у неї є нове електричне серце. Потужність електромотора складає 200 к.с., а максимальний крутний момент дорівнює 275 Н·м. Згідно з розрахунками Toyota, загальна потужність силової установки дорівнює 343 к.с., що на 5 к.с. більше, ніж у попереднього покоління. Виробник заявляє, що в змішаному режимі Toyota Crown Majesta буде споживати всього 5,5 л на 100 км пробігу.

Нововведення на цьому не закінчуються. Задньопривідний седан отримав новітній двоступінчастий понижуючий редуктор, завдяки якому гібридна силова передача здатна показувати результати, характерні для автомобілів з двигуном V8. При цьому в салоні водія чекає зразкова тиша: і без того тиха гібридна передача відокремлена від салону шарами шумопоглинального матеріалу і віброзахисту, а товсті скла на задніх дверях перешкоджають проникненню зовнішніх шумів.


 

 

 


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com