тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нова епоха суперкарів Lamborghini Aventador

Ламборгіні був символом еволюційного дизайну і безсумнівно лідером за впровадженням передових технологій в автомобілі протягом останніх 50 років. Але зараз з появою в світі абсолютно нових суперкарів з боку конкурентів, компанія поставила перед собою найбільш амбітну мету за всю свою історію існування - розгромити конкурентів створивши один з кращих суперкар в світі яким і є Lamborghini Aventador...

 

Розробникам була поставлена мета створити кращий спорткар в світі, якісно новий автомобіль який зробить переворот у світі суперкарів. Вони не просто зайнялися доопрацюванням раніше розроблених моделей, а почали роботу з чистого аркуша, працюючи на піку своїх можливостей створили інженерне «диво» під назвою Aventador.

Розробка новинки проводилася протягом 4 років під суворою секретністю щоб уникнути витоку інформації. У березні 2012 року на женевському автосалоні компанія Ламборгіні зірвала завісу таємниць і продемонструвала свою новітню модель Aventador LP 700-4. На новинку був поставлений фірмовий мотор V12 з яким вона змогла розвивати максимальну швидкість до 350 км/год і розганятися до 100-і менш ніж за 3 сек. Ламборгіні Авентадор став першим автомобілем в історії компанії який зміг розігнатися до 350 км/год.

Але швидкість не головне, як заявив генеральний директор компанії Стефан Вінкельман виклавши майбутнє суперкара в особливому маніфесті. В наш час головне дотримуватися пропорції між вагою і потужністю, важливо говорити про потужності на одиницю ваги, а в подальшому для Lamborghini найважливішою метою стане подальше зниження ваги всіх нових суперкарів, адже це на пряму впливає на відчуття при водінні.


 

 

 


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com