тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Альпи. Крок у порожнечу

17 грудня в знаменитому французькому гірськолижному курорті Шамоні був відкритий незвичайний оглядовий майданчик під назвою «Крок у порожнечу». Конструкція оглядового майданчика повністю прозора з міцного скла, була встановлена на вершині гори Егюій-дю Міді на висоті 3842 метрів над рівнем моря. Сміливці можуть побачити приголомшливий вид і все, що під ногами а це майже 1000 метрів прірви!.. 

Оглядовий майданчик доступний для публіки з 21 грудня цього року. Прототипом цього оглядового майданчика став скляний міст у формі підкови, що височіє над Великим Каньйоном на висоті близько 1 200 метрів, на відстані близько 21 метра від краю прірви. Ще є аналогічні конструкції в гірських районах Китаю, про які колись була вже розповідь.

Стіни оглядового майданчика зроблені з 12-міліметрового скла, а щоб не подряпати скляну підлогу, перед входом на оглядовий майданчик туристи роззуваються і одягають м'які тапочки.

Вершина Aiguille Du Midi (Егюій ду Міді - «полуденний пік») є, мабуть, другою за популярністю після Монблану альпійською вершиною на території Франції. Кожного дня на цю гору піднімаються понад 2 тисяч простих туристів, а також альпіністів, лижників і інших поціновувачів активного відпочинку.


 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com