тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Унікальна система «No More «Gav» дозволить зрозуміти, про що собака думає

Чого хочуть собаки? І це зовсім не назва для чергового голлівудського фільму, а суть роботи нового незвичайного пристрою, розробленого групою фахівців з різних галузей - вчених, лікарів та програмістів. Названа система - No More «Gav» або в дослівному перекладі: Більше ніякого «Гав»...

 

Дана система зовсім не електронний кляп або намордник для собаки, який не дозволяє їй гавкати. No More «Gav» - це справжня інновація в сфері електронних технологій, так як система дозволяє «читати», а точніше слухати думки чотириногого улюбленця. Як би це фантастично не звучало, проте No More «Gav» дійсно зчитує думки собаки і переводить їх на людську мову.

Цей пристрій нагадує гарнітуру, яка прикріплюється до голови собаки. Також, для роботи No More «Gav» господареві потрібно встановити спеціальний додаток на телефон, після чого активувати роботу системи. Включившись, No More «Gav» вловлює, збирає і обробляє мозкові імпульси чотириногого друга, після чого додаток переводить отримані дані на людську мову, поки тільки англійську. Втім, тут господарям собак засмучуватися не варто, так як No More «Gav» поки що здатна обробляти і перекладати лише найпростіші сигнали мозку, які позначають бажання, їсти, пити, спати, грати і задовольняти інші «загальнозвірячі» потреби.

Поговорити про життя з собакою, безумовно, можна, однак поки навіть No More «Gav» не дасть зрозуміти, що пес думає на цей рахунок. Втім, сама поява такої працездатної системи вже стало символом великого кроку вперед. В останні десятиліття людство значно просунулося в питанні вивчення мозку, зокрема людського. Вже сьогодні відразу кілька великих компаній ведуть розробку пристроїв і додатків, для управління електронними пристроями за допомогою сили думки, а саме за допомогою тих самих мозкових імпульсів.

Вартість No More «Gav» не перевищить 300 доларів США, що робить систему цілком доступною для будь-якого собачника. І до речі, після покупки No More «Gav» не завадило б привчити пса, не знімати зі своєї голови це диво технології.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com