тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Розумний" бюстгальтер проти ожиріння

Ожиріння з року в рік стає ще більшою проблемою для жителів багатьох країн світу. Основна причина надмірної ваги це, звичайно ж, переїдання, а от факторів, що спонукають людей зловживати їдою багато. Недавно американськими дослідниками було встановлено, що майже половина жителів США, переживши стрес, починають багато їсти, і то в основному дуже калорійну їжу. Тобто стресові ситуації і викликають ожиріння...

 

 

Цікавий вихід з цієї ситуації запропонували розробники системи EmoTree, до складу якої входить спеціальний бюстгальтер з датчиками і програмне забезпечення для виявлення, і регуляції, стресових станів, а також мінімізації ризиків, пов"язаних з ними.

EmoTree виконує функцію психолога і дієтолога, він підказує власниці, коли наближаються стрес або втома і допомагає їй подолати їх. Приміром, відпочити або глибоко вдихнути і порахувати до десяти. Таке попередження, на думку розробників, запобігає переїдання і зайва вага. Адже відомо, що багато жінок звикли заїдати стрес жирною та солодкою їжею.

Бюстгальтер живиться від вбудованої батареї, якої вистачить на чотири години роботи. Датчики можуть зчитувати електрокардіограму власниці, частоту серцевого скорочення і дихання, провідність шкіри. В бюстгальтері також є вбудований акселерометр і гороскоп. Все це дає можливість передбачити настрій господині і послати дані в додаток EmoTree на базі Windows Phone.

До речі, ідею «розумної» нижньої білизни вже реалізовували. Раніше компанія Ogilve yOne Athens зробила бюстгальтер, який відправляє повідомлення в твіттер кожен раз, коли його розстібають. Це повинно нагадати жінці про необхідність берегти свою груди і постійно ходити до лікаря-мамолога.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com