тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

З дерева по гілці і незвичайні меблі Branches Collection готові!

.

Зібраний на дачі сухостій зазвичай відправляється в сарай, щоб потім служити паливом для каміна в холодні зимові вечори, або ж у мангал дачный , коли збираються друзі, і настає час шашликів і смачного вина. Тоді як людина з творчими нахилами вибере з цієї купи мертвих гілок найбільш "перспективні", та подарує їм друге життя - у вигляді незвичайної колекції дизайнерських меблів Branches Collection...

 

 

Кілька табуреток, торшер, незвичайна бра і вішалка для одягу - це і є та сама Branches Collection, створена дизайнером Самуелем Трейндом (Samuel Treind) з уламків гілок, зібраних на лоні природи. Дерево, оброблене і оформлене належним чином, у поєднанні з бетонними деталями в різних формах не просто перетворюється в самостійний вид мистецтва, але і набуває ряд функціональних можливостей, що робить його не тільки декоративним елементом інтер'єру.

Зрозуміло, для меблів такого оригінального зовнішнього вигляду потрібен і відповідний інтер'єр у дусі лісової хатинки. Дерев'яний, важкий, нарочито грубо збитий стіл. Високі стільці, величезні дерев'яні крісла, бути може, ведмежа шкура на підлозі... І неодмінно - справжній камін в центрі кімнати. Дерево - теплий матеріал, і навіть бетонні елементи Branches Collection не змінять цього.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com