тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Віра Брежнєва в журналі Maxim, січень 2014

Відома співачка, актриса і телеведуча Віра Брежнєва в черговий раз ніколи не пропускає можливості продемонструвати світові свої принади, а тому коли поступила вигідна пропозиція від чоловічого журналу Maxim, з радістю погодилась на фотосесію. Фотографував Сергій Ющков...

 

 

“Я захотіла донести сво сексуальність такою, якою власне в цей момент її відчуваю”, - сказала вона про цю зйомку. І по ходу ще кілька її висловлювань під час фотосесії:

“Під час зйомки я намагалася зазирнути в очі не фотографу, а кожному читачеві персонально. Я із задоволенням знайомлюся з людьми. Не треба боятися! Ось недавно в аеропорту я щось купувала, повертаю голову - стоїть чоловік і на мене дивиться. Я глянула на нього здивовано, а він каже: «Вір, я тільки подивитися...» Подивився і пішов. Я що, мавпочка, щоб на мене дивитися? Вже, напевно, було б менш прикро, якби він сказав: "Давайте познайомимося! Мене звуть Ігор".

Я не дивлюся вниз, я дивлюся вгору і вперед. У мене взагалі таке відчуття, що я на початку шляху. Я настільки свіжа, сповнена енергії, у мене стільки бажання йти вперед, вгору, вчитися...

Чоловіки, які мене приваблюють, зазвичай бувають далекі від загальноприйнятих канонів краси. Моїм подругам, наприклад, вони часто здаються непривабливими.”


 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com