тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Створена плівка для смартфонів і планшетів з 3D ефектом.

Фахівцями інститутів Temasek Polytechnic і A*STAR Institute of Materials Research and Engineering розроблена захисна плівка для екранів мобільних гаджетів, яка робить їх стереоскопічними, при цьому немає необхідності одягати 3D-окуляри...

 

 

 

Плівку назвали EyeFly 3D і вона обіцяє стати справжньою сенсацією. Тобто тепер ви, приміром, можете Игру Teslagrad | скачать бесплатно через торрент і відчути на свомєму планшеті, чи смартфоні повну реалістичність захоплюючого ігрового сюжету. Фантастика!

Компанія Nanovue, яка здійснює просуванням продукту на ринок, стверджує, що дана плівка ніяк не впливає на яскравість і кольоровість екрану, функціонує в портретному і ландшафтному режимі, і найважливіше, не спотворює двомірні зображення. Єдина умова для правильної роботи плівки - це правильно розташувати її на екрані, що може зайняти чимало сил і часу. Також, варто відзначити, що власникам пристроїв на базі Android і iOS необхідно скачати і встановити спеціальний додаток.

Поки купити в США плівку можуть тільки власники iPhone 5 і п'ятого покоління iPod Touch. Але розробники планують у недалекому майбутньому випустити плівку для iPad 4 і Samsung Galaxy S IV . Зараз плівка доступна для попереднього замовлення на сайті eyefly3d.com, де також можлива доставка товарів з США в Україну, Росію та інші країни СНД.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com