тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Америці випустять гру, яка лікує шизофренію

Один з творців комп'ютерних ігор у США прагне зареєструвати новаторський проект як засіб для лікування людей, які страждають шизофренією і іншими аналогічними психічними розладами. Видання New Scientist повідомляє, що компанія Brain Plasticity подала відповідну заявку в американське Управління з продуктів і ліків (FDA)...

 

 


Гра розроблена для дітей, які страждають на шизофренію і призначена допомогти їм розвивати увагу і пам'ять. На сьогодні, творці гри остаточно допрацьовують її компоненти. Методика буде випробувана за участю 140 пацієнтів. Учасникам експерименту потрібно буде грати протягом години по 5 днів в тиждень. Тривалість експерименту складе пів року. Творці хочуть отримати прихильність наглядових органів у тому випадку, якщо за ці 6 місяців покращиться якість життя учасників експерименту.

Представник Массачусетського технологічного інституту Деніел Дардэни (Daniel Dardani) стверджує, що методика ігор для допомоги пацієнтам з різноманітними психічними захворюваннями значною мірою змінить ринок медичних послуг. Але не всі вчені згодні з таким оптимізм. Як вважає Майкл Мерценич (Michael Merzenich) з компанії Posit Science, серед ігор для розвитку розумових здібностей багато зайвої продукції. Він стверджує, що участь FDA допоможе допускати на ринок лише ігри з доведеною терапевтичною ефективністю.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com