тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як виглядають стильні дівчата Ірану

Tehran Times - це блог, присвячений іранським дівчатам, які дотримуються суворого іранського дрес-коду, але роблять це досить вишукано і стильно...

Цей блог запустив дизайнер Араз Фазэли, який навчався в Європі і повернувся в Іран з новими уявленнями про моду...

 

«Носити шарф і ці довгі пальто, але при цьому все одно виглядати витончено - це вже сам по собі модний тренд, - говорить він. - Невже всі іранські жінки “сині панчохи” в хіджабах або ж, навпаки, сучасні і стильні дівчата? Відповідь: і ті, і інші існують у всіх спільнотах, у тому числі і в консервативному Ірані. Як дизайнер, який завжди звертав увагу на жінок у суспільстві, я вважаю, тільки якщо знайти щось позитивне і мотивуюче, ми зможемо щось змінити навколо нас, хоча би через моду».

Зверніть увагу, на всіх фото у дівчат прикрита голова, голова опущена, погляд не викликаючий і в сторону, а деякі дівчата взагалі не показують обличчя - все як личить справжнім мусульманкам. Ще би, у цій країні досить суворі звичаї, щось не так, у кращому випадку посадять за грати, у гіршому - закидають камінням до смерті. Закон Шаріату - досить серйозна річ, щось не так і згадуй як тебе звали!

 

 

 

Теги:
 

Коментарі  

 
0 # рома 14.04.2015 20:36
такого гамна і в україні повно нычого скорофемынызм вызме гору ы чоловыки будуть терпыти сымейне насильство
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com