тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найсильніші знаки Зодіаку

У гороскопах одні знаки вважаються слабкими, інші сильними. Знаки гороскопа конкурують між собою, так само як і люди. Поряд з звичайною конкуренцією, існує конкуренція знаків в окремо взятих стихіях. Знаки поділяються на чотири стихії: вогонь, воду, землю і повітря. Вони повністю характеризують характер, поведінку, психологічну вразливість людей, наділених ними...

 

 

Щоб правильно побудувати стосунки з оточуючими, досягти взаєморозуміння, необхідно володіти знаннями про силу знаків Зодіаку. Більш детально про це можна почитати на http://goroskopy.info//t147/goroskopi/lunnij-goroskop.html , а ми зараз розглянемо основні принципи.Так, наприклад, Лев використовує більш «слабких». Козеріг, в порівнянні з Раком, більш впевнений, Козеріг більш наполеглива у своїх починаннях.

Ось і виходить, що Лев з легкістю використовує Близнюків, а Козеріг без проблем маніпулює Раками. Як не дивно, але найбільш слабким є знаком Овен, самий перший знак зодіаку. Останній знак Риби, він же вважається найсильнішим у зодіакальній таблиці.

Знаки однієї стихії (повітря, земної, вогненної, водної) конкурують за таким же принципом. Тобто існує певна схема, як визначити силу знака. Знаки шикуються в зодіакальне коло, і вважається, що з наростанням відстані від центру сила знаків збільшується. До знаків вогняної стихії належать Стрілець, Лев, Овен. Найсильнішим з них є Стрілець, Овен самим слабким, Леву притаманна середня сила.

Знаки земної стихії, розташувалися наступним чином в порядку зменшення: найсильніший - Козеріг, далі Діва, і найслабший - Телець. Повітряні знаки: володар найбільшої сили - Водолій, Ваги - серединка, Близнюки - дуже слабкі. Серед знаків водної стихії найсильнішим представником залишаються Риби. Також це найдужчий знак серед всіх в зодіакальному колі. Скорпіон - не володіє силою, але і не скаржиться на її відсутність. Він сміливо займає «золоту середину» у цій стихії. Самим слабким по праву вважається Рак.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com