тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нудна офісна робота веде до пияцтва

скучная работаЯкщо ви читаєте цю статтю через те, що вам більше нічим зайнятися на роботі або вам ну ніяк не хочеться приступати до нудного завдання, то, швидше за все ви або вже зловживаєте кавою, солодкими і алкогольними напоями, або в найближчому майбутньомуризикуєте придбати ці шкідливі звички...

 

 

Недавнє цікаве дослідження, яке провела команда вчених під керівництвом Сенді Манн (Sandi Mann) з британського Університету Центрального Ланкаширу (University of Central Lancashire), показало, що нудьга змушує офісних працівників вживати занадто багато кави і солодощів і в багатьох випадках навіть веде до зловживання алкоголем.

 

У дослідженні взяло участь 102 британських офісних працівників. Добровольцям було запропоновано відповісти на запитання, що стосуються їх звичок на роботі. Учасників дослідження попросили оцінити рівень нудьги" на роботі за п'ятибальною шкалою від "не сумую ніколи" до "сумую майже весь час". Близько 25 відсотків добровольців зазначили, що вони майже постійно нудьгують на роботі. Нудьгуючі офісні працівники зізналися, що саме через нудьгу вони часто прогулюють роботу, відшукують постійні причини для тимчасових відлучок з робочого місця і навіть частенько подумують про зміну місця роботи.

Вчені виявили, що нудьга штовхає людей до крадіжок, непорядочну поведінку і інщі асоціальні вчинки. Нудьгуючі працівники крадуть, для того, щоб якось компенсувати незадоволеність роботою. Нудьга також впливає на якість роботи. Близько 80 відсотків добровольців зізналися, що нудна робота погіршує концентрацію їхньої уваги. Більше половини учасників опитування заявили, що, виконуючи нудну роботу, вони найчастіше допускають помилки.

Сенді Манн зазначає, що найчастіше офісним працівникам стає нудно, коли перед ними ставлять нездійсненні завдання. Також офісні працівники нудьгують від неприємної і нецікавої роботи. Близько третини учасників опитування заявили, що після нудного робочого дня вони частенько випивають. Причому, Сенді Манн підкреслює, що після насиченого, цікавого робочого дня, людей тягне до випивки набагато рідше. Крім того, вчені виявили, що нудьгуючі офісні працівники поглинають солодощі, чіпси та інші шкідливі продукти в дуже великих кількостях. Це може привести до різних захворювань, таких, як ожиріння.

У зв'язку з отриманими даними, Сенді Манн вважає, що керівникам потрібно обов'язково боротися з нудьгою в офісі, наприклад, запровадити ротацію посад. Також керівники повинні піклуватися про здоров'я офісних працівників, наприклад, забезпечити здорову їжу в їдальнях.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com