тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Японський архітектор побудував храм з картону

11 серпня в Крайстчерчі (Нова Зеландія) закінчилося будівництво собору, і 11 серпня 2013 року тут вже відбулася перша служба. Унікальність цієї будівлі полягає в тому, що основні конструктивні елементи виготовлені з чого б ви думали - картону!..

 

 

 

У лютому 2011 року старий собор зруйнував землетрус, а на його місці англіканська церква вирішила спорудити тимчасову будівлю з картону. Місткість нового храму до 700 осіб і він повинен простояти, як творці планують близько 50 років, саме стільки часу може знадобитися для будівництва нового храму. Автор ідеї картонній церкви - японський архітектор Шигеру Бан. Картон - улюблений будівельний матеріал японця. Він використовує його в будівництві житлових, комерційних і громадських будівель з метою скорочення будівельних відходів. Але крім екологічності Бан прагне до того, щоб його будівлі виглядали ефектно.

Собор в Крайстчерчі створений на основі 98 картонних труб, вони і утворюють балки собору. А його відмінною особливістю є барвисті трикутні скляні вікна. Також для будівництва собору були використані морські контейнери, зокрема, в якості каплиць і складських приміщень.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com