тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сервіс Google Maps поповнився набором історичних карт

На сервісі Google Maps з'явилася безліч старовинних карт, які були викладені у рамках спільного проекту з National Geographic. Скориставшись можливістю розміщення користувальницьких карт з допомогою інфраструктури Google National Geographic вирішили викласти близько п'ятисот карт з його колекції...

 

Створене в кінці XIX століття географічне товариство в межах своєї науково-просвітницької діяльності опрацювало і опублікувало близько 800 різних карт, а також зібрало значну колекцію подібних матеріалів різних часів. Старі карти покликані підвищити як історичну, так і екологічну обізнаність користувачів, а зразки матеріалів з високою роздільною здатністю будуть продаватися, щоб суспільство могло отримувати кошти на свої некомерційні проекти.

Що стосується вибору на користь Google, то він був зроблений в силу високої продуктивності і простоти роботи. У процесі розміщення карт не тільки відбувається звичайна завантаження даних, але і публікуються шари, відбувається інтегрування фрагментів, додаються фото з експедицій, а самі карти можуть ставати полноэкранными інтерактивними зображеннями.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com