тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Штормовий M6 від BBM Motorsport

Тюнери з німецького ательє BBM Motorsport пророкують BMW M6 - «снаряду» страшної сили - долю гідного спадкоємця 850 CSi, але неосяжні кінські сили і неймовірна динаміка могли тільки снитися незабутньому 12-циліндровому купе...

 

 

BBM Motorsport - максималісти. Якщо доводити тягу універсалу 330d Touring, то до 859 Н·м, якщо форсувати кабріолет M6, то «насмерть». Честь і хвала тюнерам, що зберегли первісну естетику автомобіля і втрималися від всякого роду обважень!

Матовий кузов і 21-дюймові колісні диски Breyton Spirit R жодним чином не видають в «емці» монстра. А саме таким і є баварська красуня. Стандартний M6 приводить в рух V-подібна «вісімка» об'ємом 4,4 л з двома турбонагнітачами, що видає 560 к.с. і 680 Н·м. Модифікувати наддувні двигуни набагато простіше, ніж атмосферні, і цим не забарилися скористатися. Такими нехитрими заходами, як перепрошивка керуючих «мізків» та встановлення спортивного вихлопного тракту словенської марки Akrapovic, раніше відомої на мотоциклетному терені, з двигуна «зняли» додаткові 145 к.с. і 184 Н·м. В результаті - 705 к.с. і 864 Н·м.

Про динаміку боліда не повідомляється. Ми ж припустимо, що «емка» виїжджає з чотирьох секунд в розгоні до 100 км/год. Автомобіль з заводу, нагадаємо, прискорюється за 4,4 с. Аналогічною програмою BBM Motorsport готова ощасливити також власників M5, X5 M і X6 M, які оснащені тим же мотором V8. Крім вищезазначених метаморфоз кабріолет M6 отримав спортивну підвіску KW, так що на «рулежку» пілот навряд чи поскаржиться.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com