тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Острови» Яндекса: яку користь вони принесуть користувачеві?

Не так давно Яндекс повідомив про проект нової пошукової платформи - «Острова». Інтернет-спільнота злякалося - як же, найвідоміший в ru-сегменті пошуковик змінить правила гри! Але, може бути, паніка передчасна? Що таке «Острови», для чого створений цей функціонал, і що нового, корисного він зможе запропонувати пересічному інтернет-корситувачеві?

 

 

«Острови» - це система уявлень сайтів у пошуку у вигляді інтерактивних відповідей. Тобто, уявімо, що Ви шукайте квитки в кіно. В острові буде лежати розклад та пряме посилання на купівлю квитка. Для веб-сервісів ситуація має такий вигляд. «Острови» - це модуль, невелика рамка, куди вебмастер буде вставляти свої сервіси. Користувач буде бачити результати за запитами, вибере «Острів», який йому найбільш буде до вподоби, зробить потрібні попередні дії у видачі та перейде на сайт для того, щоб виконати мету пошуку. В ряді випадків навіть не потрібен буде перехід користувача на сайт - мета буде досягнута прямо на сторінці видачі. Фактично «Острови» - новий крок до посилення ефекту пошукового маркетингу. Сайти, які увійдуть у видачу, будуть давати майже моментальний відповідь на задане користувачем питання. Відповідно, зросте результативність пошуку. Очевидна користь сервісу і для власників сайтів, які можуть яндекс остров заказать, і бути впевненими у суттєвому збільшенні цільової аудиторії їхнього ресурсу.

Нагадаємо, що Яндекс являється на сьогоднішній день другим по популярності пошуковим сервісом в Україні, поступаючись тільки Гугл, а в Росії, на цей пошуковик припадає більше 62% всього інтернет-трафіку.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com