тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Крилаті гойдалки над урвищем для тих, кому не вистачає адреналіну

Зазвичай гойдалки асоціюються з дитинством. Але це стосується лише тих людей, хто не бував у знаменитому будиночку на дереві, розташованому в La Casa Del Arbol на Еквадорі. Крім незвичайної будови, дерево на кручі славиться екстремальними гойдалками, які висять на гілці над прірвою...

 

 

Висота скелі становить 2600 метрів над рівнем моря, тобто саме таку відстань розділяє любителя покататися від землі. Проте зважитися на такий відчайдушний крок все ж варто. Очевидці стверджують, що ризик впасти з гойдалки мінімальний. Зате під час катання можна отримати такий приплив адреналіну, що вистачить на довгі місяці. Додайте до цього неймовірне відчуття свободи і ейфорії від польоту, і зрозумієте, чому до будиночка на Еквадорі з'їжджається стільки народу.

Крім того, з місця, де встановлені гойдалки, відкривається прекрасний вид на вулкан Тунгурауа. Звичайно ті, хто в перший раз вирішується покататися, не відразу помічає цю красу. Страх паралізовує, змушує щільніше втиснутися в дошку гойдалки і вхопитися за мотузку. Але всього кілька хвилин над прірвою, і всі фобії зникають, залишаючи місце чисто дитячому захопленню. Тим, хто все-таки не може зважитися на катання над прірвою, можемо порадити світяться гойдалки. Адреналіну на них звичайно не отримаєш, але задоволення - цілком.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com