тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Virtuix Omni: повне занурення в комп'ютерну гру

Ні для кого не секрет, що з плином часу віртуальні розваги мають тенденцію до вдосконалення, стають більш «розумними», підлаштовуються під потреби гравців. Творці ПК-ігор та ігор на консолях конкурують між собою, в той час як завдання кожного розробника - запропонувати максимально різноманітні, ефектні проекти...

 

 

Компанії ставлять на меті випускати ігри, що виходять за рамки традиційних розваг - інші сюжети, технології, спецефекти. Так, комп'ютерна індустрія сьогоднішнього дня все активніше використовує 3D-технологію для більшого занурення в гру, що, безумовно, високо цінується геймерами. Virtuix Omni Natural Motion Interface - саме такий пристрій.

 

Бігова доріжка від Virtuix дозволяє гравцеві самостійно керувати своїм пересуванням: ніяких кнопок, багатогодинного сидіння перед монітором, рутинного проходження рівнів. З Virtuix Omni Вас чекає справжнє відчуття ходьби, бігу, стрибків, застосування атрибутики. Ось де справжні враження!

Геймер майбутнього - це спортивна, підтягнута, активна людина, практично прототип свого персонажа. Чи Не про це мріє кожен гравець? Відразу обмовимося, що з незвички користуватися Омні трохи дивно, але розгубленість і неординарне відчуття себе швидко проходить, тим більше, що, наприклад, в режимі екшену Вам потрыбно оглядатися по сторонах і розраховувати кожен крок. Користь від такого обладнання вагома: зниження навантаження на серце та інші життєво важливі органи позначається на загальному стані організму, поліпшення здоров'я. Ви рухливі, бадьорі, постійно в русі. Дія від даної бігової доріжки порівняна з апаратом в тренажерному залі!

Ціна дива під назвою Virtuix Omni становить за попередніми даними $499 США. Реліз продукту намічений на березень 2014 року, але попередні замовлення можна робити вже зараз. Отже, для Вас - всенаправлена бігова доріжка, спецвзуття; додатково шолом Oculus Rift плюс контролер рухів Kinect, який дозволить створити свою систему ігровий віртуальної реальності. З Virtuix Omni навіть сама одноманітна гра перетвориться для Вас в справжній квест!

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com