тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Крісло-батут Sprung Chair

Виготовити меблі не тільки корисні, але також виключно приємні, здатну подарувати людині тільки позитивні емоції: таке завдання поставив перед собою новозеландський дизайнер Джейсон Кленнер (Jason Klenner). І виконав її, розробивши зручне крісло для веселого і безтурботного відпочинку. Саме так він представляє свій новий проект, оригінальне крісло-батут під назвою Sprung Chair...

 

 

Зовні Sprung Chair це нехитре, простий, компактне і мобільне крісло, але все ж щось у ньому є таке особливе, що примушує людей широко посміхатися і негайно сідати на сидіння. І тут вони розуміють, яка особливість виробу підсвідомо привернула їхню увагу. Поверхня крісла неспроста ж прикрашена звивистим прорізом у вигляді спіралі. Прошита міцним еластичним шнуром, різьблена пластикова мембрана стає м'якою і пружною, перетворюючи крісло наподобі гамака або батута. А хто відмовиться відпочити в гамаку або погойдатися на батуті?

Пружиниста поверхня сидіння адаптується під вагу сидячого людини, акуратно і м'яко підтримуючи його тіло, і моментально розправляється, приймаючи колишню форму, коли той встає з місця. Тоді як основа, каркас із сталі і пластика, виглядає досить міцною, щоб витримати досить угодовану тушку. Поки що крісло-батут випускають лімітованим тиражем, оскільки робота над проектом виконується, в основному, вручну. Кожне крісло ретельно прошивається еластичним шнуром, потім проходить перевірку на міцність, і лише потім відправляється замовнику. Поки що Sprung Chair доступно лише в одному кольорі, але дизайнер планує розширювати виробництво, так і колірну палітру оригінального крісла.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com