тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Жінка, яка не знає, що таке страх

Жінка, яка не відчуває страху, допомогла вченим знайти центр страху в головному мозку людини, що може призвести до революційних методів лікування різних психічних розладів. У пацієнтки з рідкісним захворюванням, що называється хвороба Урбаха-Вітте, було зруйноване так зване мигдалеподібдне тіло - структура, що знаходиться глибоко в головному мозку...

 

 

За останні 50 років досліджень було виявлено, що мигдалеподібне тіло грає основну роль у породженні реакції страху в різних тварин, починаючи від щурів до мавп. Нове дослідження 44-річної жінки, є першим у своєму роді, підтверджує, що ця частина мозку відповідає за страх у людей. Для початку, Джастін Фейнштейн (Justin Feinstein), докторант, що вивчає нейропсихологию в Університеті штату Айова в США, і його колеги попросили жінку відповісти на декілька стандартних опитувальників, які вивчають різні аспекти страху, такі як страх смерті або страх публічних виступів. На додаток, пацієнтка вела щоденник на комп'ютері протягом трьох місяців, для встановлення рівня страху протягом дня.

Під час вивчення пацієнтки, дослідники зробили все можливе, щоб викликати у неї страх. Монстри, павуки, змії і фільми жахів викликали у жінки лише цікавість і злегка повеселили її. У всіх ситуаціях вона не відчувала страху, незважаючи на те, що дослідники виявили в минулому жінки не мало приводів для того, щоб бути наляканою.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com