тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як виправити сутулість? Розумна футболка-гаджет

Випряміть спину! Лише 5% офісних працівників і інтернет-користувачів у відповідь на таку пропозицію тільки посміхаються: мовляв, я і так сиджу рівно. А решта - поступово стають справжнісінькими кониками-горбунками. Як не вистачає іноді людини, яка би нагадувала нам про необхідність випрямляти спину і не сутулитися! Інтелектуальна біометрична система Modvells - не людина, але, здається, вона знає, як виправити сутулість...

 

Творці цього концепту вже давно серйозно стурбовані медичними та біометричними системами, які допоможуть в боротьбі за здоров'я. Одним із втілень їх ідей і є цей концепт.

Технічно він являє собою футболку, оснащену датчиками, пристроями обробки отриманої інформації і різними додатковими аксесуарами. Він може за допомогою "дотикальних відчуттів" (яких саме, творці не вказують - можливо, електрошок?) покликаний нагадувати людині приймати правильне положення. Ця система датчиків замислювалася як універсальна: вона може застосовуватися в досить широкому спектрі пристроїв з біометричними функціями.

Робота диво-фтуболки починається зі збору та обробки інформації про користувача: комп'ютер визначає, яке положення спини для людини оптимально в даний момент. Тим самим він може виправити не тільки сутулість (гіперкіфоз грудного відділу хребта), але і сколіоз, і багато інші захворювання.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com