тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Електронний браслет від Jawbone

Цього літа в Москві віце-президент компанії Jawbone Бандар Антаби показав на російському ринку незвичайну розробку UP™ - браслет і додаток для мобільних телефонів, який дійсно відкриває нові грані щоденного життя...

 

UP™ потрібно одягати на зап'ясті господаря і з того моменту розумний браслетик «стежить» за його режимом сну і харчуванням, самопочуттям і активністю весь день, а ще за впливом цих аспектів на настрій людини. На базі аналізу цієї інформації гаджет генерує персоналізовані ідеї, які допоможуть зробити своє життя краще.

Ознайомитися з ними можна через додаток для телефону. Сам пристрій являє собою комп'ютер, який акуратно обгорнутий навколо зап'ястя, він зроблений для того, щоб активно брати участь у щоденному житті господаря. Електронна «начинка» полягає в спеціальному виді медичної гіпоалергенної гуми, через що браслет є водостійким, його можна носити, не знімаючи, цілу добу. Час роботи від батареї становить до десяти днів, після закінчення цього часу гаджет необхідно помістити на підзарядку.

Браслети UP™ поставляються в трьох розмірах (S, M, L) і поки двох кольорах з восьми (представницький онікс і модний яскраво-блакитний).

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com