тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Обирай освідчену дружину, проживеш довше

Холостякам на замітку: якщо Ви хочете прожити довге життя, одружуєтеся на дуже освіченій жінці. У проведеному дослідженні фахівці виявили, що рівень освіти жінки є одним з основних факторів при розрахунку ризику смерті чоловіка в наступне десятиліття або пізніше, причому рівень освіти самого чоловіка практично не грає ніякої ролі...

 

 

Причому це твердження працює і у зворотному напрямку, тобто соціальний клас чоловіка, а також його положення в суспільстві і на роботі набагато сильніше впливає на жінку, ніж її власну освіту і місце роботи. Раніше, провідний фахівець дослідження доктор Роберт Еріксон, практикуючий в одному з Стокгольмських інститутів, вже зазначав, що, як відомо, людина, що живе з партнером, значно скорочує свої шанси на ранню смерть.

При проведенні поточного дослідження, він додав, що вибір партнера є не менш важливою частиною цього рівняння. Дослідник зазначив, що вплив соціального статусу партнера багатовимірний, кожна з його складових (освіта, дохід, професія тощо) має свій власний ефект. Еріксон і його команда вивчали дані перепису з 1990 року понад 1,5 мільйона працюючих чоловіків і жінок, у віці від 30 до 59 років, які проживають з партнером. Також вони досліджували причини смертей, що відбуваються в період з 1990 по 2003 роки. Як і очікувалося, рівень смертності у менш освічених чоловіків і жінок, а також серед тих, хто заробляв менше грошей, був значно вище, також він був вище серед людей більш низького соціального статусу.

Чоловіки з неповною середньою освітою вмирали в 1,1 разів частіше за своїх більш освічених "братів". Але велике значення, як з'ясувалося, грало освіта партнера: чоловіки, які співмешкали з жінками без повної середньої освіти, вмирали в 1,25 рази частіше, ніж ті, партнером яких була випускниця коледжу. Вплив освіти жінок на їх смертність було також високим. Тим не менш, жінки, які перебувають у шлюбі з некваліфікованими робітниками або з чоловіками, які заробляють на життя фізичною працею, вмирали також в 1,25 рази частіше, ніж дружини високоосвічених чоловіків.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com